Školy

Škôlky

Hračky a pomôcky

Akčný tovar

Novinky

Odporúčame

Kategórie

ŽIADOSŤ O KATALÓG
Banner SmileBonus

Súprava zmyslových stôp a kruhov II

https://elephant-smile.sk/9303-thickbox_default/suprava-zmyslovych-stop-a-kruhov-ii.jpg Zobraziť plnú veľkosť

LEG-PSF02

693,36 €

Znížená cena!

-10%

770,40 €

Vážený zákazník,
pre zobrazenie akčných a zvýhodnených cien sa musíte zaregistrovať TU.
Viac informácií o bonusovom programe získate TU.

Zakúpením tohto produktu získate až 1733 vernostných bodov. Za obsah Vášho košíka získate celkom 1733 bodov . (Body nebudú pripočítané za nákup bonusových produktov za body.)


Súprava zmyslových stôp a kruhov môže nájsť široké uplatnenie, najmä pri výučbe a výchove predškolských detí, detí s poruchami zraku, alebo aj terapii. Stopy sú navrhnuté a vyrábané s dôrazom na každodenné použitie, preto môžu ponúknuť robustné a odolné spracovanie. Každá je vo dvojici s príslušným kruhom opatrená odlišným plastickým povrchom, čo možno ľahko využiť pri najrôznejších hrách napomáhajúcich rozvíjaniu hmatu. Vďaka farebnosti ich však môžete kreatívne využiť aj na mnohé iné činnosti, pri ktorých budú zároveň pútavo dekorovať priestor. Súprava je opatrená pevnými a stabilnými drevenými zakladačmi, vďaka ktorým ju možno ľahko uskladniť. Pre ľahké prenášanie je navyše vybavená aj atraktívnymi a odolnými taškami.
Sada II obsahuje povrchy tvorené kameňmi zapustenými v živici, korkom, stavebnicovými doskami, sklenenými pologuľami zapustenými v živici, stavebnicovými kockami, kartáčovanou oceľou, penovou gumou, hliníkom, plyšou a šesťhrannými pastelkami.

Rozmery stopy: 37x21x1 cm
Rozmery kruhu: ⌀12x1 cm
Materiál: drevo, plsť, silikón, plast, kov, guma, iný

Hlavné vlastnosti:
10 stôp a 10 kruhov s rôznymi povrchmi, 2 zakladače a 2 tašky
široké uplatnenie pri hrách, výučbe a terapii
atraktívne a odolné spracovanie
vyrobené v EÚ