Školy

Škôlky

Hračky a pomôcky

Akčný tovar

Novinky

Odporúčame

Kategórie

ŽIADOSŤ O KATALÓG
Banner SmileBonus

Súprava zmyslových stôp ECO

https://elephant-smile.sk/9326-thickbox_default/suprava-zmyslovych-stop-eco.jpg Zobraziť plnú veľkosť

LEG-PSF03

434,61 €

Znížená cena!

-10%

482,90 €

Vážený zákazník,
pre zobrazenie akčných a zvýhodnených cien sa musíte zaregistrovať TU.
Viac informácií o bonusovom programe získate TU.

Zakúpením tohto produktu získate až 1086 vernostných bodov. Za obsah Vášho košíka získate celkom 1086 bodov . (Body nebudú pripočítané za nákup bonusových produktov za body.)


Súpravu zmyslových stôp Eco je možné rovnako ako aj ďalšie Zmyslové stopy Profedu uplatniť pri výučbe a výchove predškolských detí, detí s poruchami zraku, alebo aj terapiu.Oproti ďalším radom prináša možnosť tvoriť vlastné výplne stôp pomocou rozmanitých materiálov, ktoré sú dodávané v pevných textilných vreckách ako súčasť súpravy.Obsiahnuté materiály sú ekologické a umožňujú sprostredkovávať rôzne hmatové, zrakové i sluchové vnemy, ktoré je možné využiť pri najrôznejších hrách napomáhajúcich rozvíjaniu zmyslov a poznávaniu prírody.Stopy sú navrhnuté a vyrábané s dôrazom na každodenné použitie, preto môžu ponúknuť robustné a odolné spracovanie.Vďaka svojej farebnosti môžu zároveň pútavo dekorovať priestor určený na hry, či výučbu.K ich ľahkému uskladneniu a prenášaniu je súčasťou súpravy aj atraktívna taška z plsti.

Rozmery stopy: 37x21x1 cm

Materiál: drevo, plsť, iný

Ako výplňové materiály v súprave nájdete kávové zrná, bavlnu, umelé kamenivo, drevitú vlnu, drevené pelety, fazuľu, himalájsku soľ a kukuricu.

Hlavné vlastnosti:
6 stôp, 8 sáčkov s rôznymi materiálmi a taška
široké uplatnenie pri hrách, výučbe a terapii
atraktívne a odolné spracovanie
vyrobené v EÚ