Školy

Škôlky

Hračky a pomôcky

Akčný tovar

Novinky

Odporúčame

ŽIADOSŤ O KATALÓG
Banner SmileBonus

Elephant smile
Elephant smile je popredným Slovenským výrobcom a dodávateľom nábytku a vybavenia pre materské a základné školy. Výrobou týchto výrobkov sa zaoberáme už od roku 2000. Pri návrhoch a výrobe našich produktov kladieme veľký dôraz na bezpečnosť detí. Naše výrobky sú navrhované v súlade s platnými predpismi pre vybavenie materských a základných škôl. Vďaka vlastným výrobným závodom, ktoré sa zaoberajú výrobou tohto sortimentu už viac ako 15 rokov, Vám môžeme ponúknuť kvalitné produkty, ktoré vyrábajú šikovní remeselníci. Nábytok dodávame so zárukou až 5 rokov a tiež s garanciou pozáručného servisu.

Design
Na dizajne našich výrobkov spolupracujeme s renomovanými dizajnérmi a výtvarníkmi. Našim hlavným dizajnérom je Ing. Jaroslav Svoboda, Ph.D.

Naše služby:

Záruka
Na nami vyrábaný nábytok je záruka až 5 rokov, na pomôcky 2 roky.
Servis
Garantujeme Vám servis našich výrobkov do konca ich životnosti.
3D projekty
Neviete si rady s rozvrhnutím a zladením Vašej triedy? Vypracujeme Vám 3D návrh na základe ktorého sa môžete rozhodnúť.
Doprava a montáž
Vykonávame dopravu aj montáž našich výrobkov. Nábytok Vám dopravíme až na miesto a tam Vám ho zmontujeme.
Odborné poradenstvo
Naši zamestnanci sú vždy pripravení Vám poradiť s výberom výrobkov. Vďaka znalosti predpisov a noriem Vám pomôžeme vyhnúť sa problémom v budúcnosti.
Prezentácia výrobkov priamo u Vás
V prípade Vášho záujmu k Vám radi prídu naši zástupcovia a predvedú Vám naše výrobky tak, aby ste sa s nimi zoznámili skôr, než je objednáte.
Výroba podľa Vašich požiadaviek
Podľa Vašich požiadaviek Vám môžeme navrhnúť a vyrobiť vybavenie Vašej škôlky. Vďaka našim skúsenostiam a znalostiam bezpečnostných a ergonomických noriem z oblasti školstva Vám ušetríme veľa starostí a zaistíme bezpečný pobyt detí vo Vašej škôlke, alebo škole.