Školy

Škôlky

Hračky a pomôcky

Akčný tovar

Novinky

Odporúčame

ŽIADOSŤ O KATALÓG
Banner SmileBonus

SMILE BONUS

Registrovat

Vážení zákazníci,
             vážime si Vášho záujmu o naše výrobky, ako odmenu za Vašu vernosť Vám prinášame bonusový program SMILE BONUS. Nakupujte ešte výhodnejšie. Vaša získané bonusové body môžete vymeniť za produkty a výhody z katalógu SMILE BONUS.

Nabídka bonusových produktů

Bonusový program SMILE BONUS - pravidlá
Podstatou bonusového programu SMILE BONUS je získavanie bodov na Váš zákaznícky účet za realizované nákupy u spoločnosti Elephant smile, sro Podmienkou pre účasť v našom bonusovom programe je registrácia zákazníka na našich stránkach www.elephant-smile.sk, pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaní tak sa môžete registrovať tu: SMILE BONUS. Body môžete priebežne zbierať a následne vymieňať za niektorý z darčekov z našej ponuky bonusových produktu.
Body sú pripočítané na konto iba registrovaným zákazníkom a to za uskutočnené objednávky.
V detaile každého produktu je prihlásenému užívateľovi zobrazená informácia o počte bodov, ktoré dostane jeho objednaním.
Hodnota bodov bude pripísaná na zákaznícky účet až po úspešnej realizácii objednávky, tj. Po prevzatí tovaru zákazníkom a po úhrade objednávky.
Čerpanie bodov je možné vykonať objednaním bonusového produktu. Tovar a výhody vám budú zaslané na Vašu adresu za symbolickú cenu 0,1 EUR. Vybraný produkt môže byť expedovaný spoločne s objednávkou.
Aktuálny stav bodov si ľahko overíte po prihlásení do svojho zákazníckeho účtu.
Pokiaľ je poskytovaná nadštandardná zľava, alebo je objednávka uskutočnená na základe výberového konania zaniká nárok na pripísanie bodov za túto objednávku.
Bonusový systém je určený len pre tuzemské objednávky. Objednávky expedované do zahraničia, nie sú v súčasnosti do bonusového systému zahrnuté.
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo v prípade nutnosti pozmeniť pravidlá bonusového systému, vrátane práva bonusový systém kedykoľvek pozastaviť alebo zrušiť. Ceny sú právne nevymáhateľné.

Registrovat